Милиці, тростини купити в Україні
Підлокітні та пахвові милиці в період реабілітації
Після переломів кісткової тканини, вивихів при розриві або розтягуванні м'язової чи сполучної тканини, а також інших травмах нижніх кінцівок, коли необхідно зменшити навантаження на ноги, без милиць не обійтися. Їх також використовують пацієнти зі стійкими порушеннями опорно-рухового апарату, люди з інвалідністю та поганою координацією під час ходьби. У таких випадках милиці дають можливість пересуватися та дають змогу зберегти мобільність, через те, що все навантаження переноситься на передпліччя або пахвову зону.
Попри те, що це обладнання для реабілітації є досить простим, до його вибору необхідно підійти відповідально. Постійне та тривале використання неправильно підібраних милиць може призвести до запалення плечового суглоба та травматичного плекситу. Для початку, необхідно визначитися з типом. Залежно від того, наскільки сильно потрібна підтримка при русі, милиці можуть бути пахвовими або підлокітними. У нас на сайті є фото з детальними описами, а кваліфіковані менеджери компанії «ОптоМедПро» можуть більш детально розповісти про особливості продукції та допоможуть прийняти рішення.
Типи милиць та особливості їх використання
Якщо пацієнту потрібна постійна тверда опора при ходьбі або він проходить реабілітацію після травми, рекомендують використовувати пахвові милиці. Необхідно враховувати, що, пересуваючись з опорою на пахвову поперечину милиці, людина може відчувати больові відчуття в плечі, іноді навіть короткочасне оніміння рук. При тривалому періоді реабілітації, через деякий час необхідно переходити на більш маневрові та легкі підлокітні милиці або тростини. Канадки призначаються на пізніх стадіях лікування, вони підходять пацієнтам, яким потрібна незначна опора для підтримки рівноваги.
- Пахвові милиці рекомендують тим, у кого недостатньо міцні м'язи руки. Їх призначають людям похилого віку та пацієнтам з великою вагою.
- Підлокітні милиці або канадки можна використовувати, якщо для пересування пацієнту достатньо надійної опори на ліктьовий суглоб та кисть. Цей тип забезпечує більшу мобільність. Вони характеризуються високою міцністю при менших габаритах та компактністю.
Пахвові милиці — це конструкція з двох планок (алюмінієвих або дерев'яних), які внизу з'єднуються в суцільну стійку. Вгорі планок розміщена спеціальна платформа, на яку і спирається пацієнт пахвовою впадиною, у нижній частині — гумовий наконечник. Крім того, на милицях є ручки, на які людина спирається, переносячи масу тіла на плечовий пояс. Їхнє положення може змінюватися. Більшість сучасних моделей пахвових милиць мають можливість регулювання по висоті відповідно до зросту людини за допомогою різних затискачів, телескопічних стійок та гвинтів, тому градації за розмірами немає. У продажу є дитячі, дорослі й пахвові милиці нестандартних моделей.
Довжина милиць з упором під лікоть регулюється. Це звичайна алюмінієва стійка, верхня частина якої розміщена під нахилом в 30 градусів. На конструкцію кріпиться пластикова манжета (упор-затиск) та м'яка ручка. Так само як і пахвові милиці, на кінці вони мають гумовий наконечник, щоб уникнути ковзання. Канадки підходять пацієнтам, які можуть підтримувати свою вагу шляхом перенесення навантаження на кисті та ліктьовий суглоб, однак, самостійно пересуватися їм складно. З їх допомогою можна легше, ніж з пахвовими милицями, долати сходові прольоти й загалом пересуватися швидше. Вони підходять для пацієнтів після переломів або інших травм нижніх кінцівок на ранніх стадіях реабілітації.
Як обрати пахвові та підлокітні милиці
Найчастіше, милиці — це тимчасовий атрибут в перехідний період реабілітації, але від того, наскільки правильно вони будуть підібрані залежить швидкість відновлення. Тут, важливі індивідуальні особливості пацієнта, тип травми й рекомендації лікаря.
Є загальні критерії, які потрібно враховувати, роблячи вибір:
- Матеріал. Милиці можуть бути дерев'яні або металеві. Пацієнтам з надмірною вагою краще купувати більш міцні моделі, інакше конструкція може деформуватися.
- Регулювання по висоті. Стандартний розмір можна змінювати, підганяючи під зріст пацієнта. При ходьбі він не повинен горбиться або опиратися на зігнуту руку. Пахвові милиці не повинні тиснути на плечі.
- Тип руків'я або фіксувального манжета (підлокітника). Воно може бути анатомічним, під праву і ліву руку, або універсальним. Руків'я може бути м'яким для більшого комфорту.
- Накінечник. Обирайте милиці з хорошою насадкою, яку можна при необхідності замінити.
- Дизайн та колірна гамма. У каталозі компанії «ОптоМедПро» Ви знайдете великий вибір колірних рішень. Милиці — це не тільки комфорт пересування, але й гарний аксесуар, який може підіймати настрій.
Для того, щоб перевірити чи правильно були підібрані милиці, пацієнт повинен встати прямо та опустити руки. Якщо лінія згину зап'ястя знаходиться на рівні з верхнім краєм руків'я, вони підходять. Манжета не мусить надто щільно охоплювати тому, що з часом з'являться натирання, або бути занадто вільною, оскільки це призведе до нестійкості при ходьбі.
Продаж милиць з доставкою по Україні
Вам потрібна якісна, надійна та довговічна продукція? Ми готові надати гарантії. Милиці «ОптоМедПро» пройшли всі необхідні перевірки й витримують тривалі навантаження, що підтверджують відгуки клієнтів та рекомендації лікарів. Ви можете придбати нашу продукцію оптом та в роздріб з доставкою по всій Україні. Для оптових покупців — спеціальна ціна. Вся продукція сертифікована. Телефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію й зробити замовлення!
Милиці оптом можна придбати зв'язавшись з нашим менеджером або залишивши заявку на обраній моделі. Роздрібна ціна, оптова вартість формується від об’єму та регіону доставки по Україні. В наявності представлено 31 модель від виробника медичної техніки.