Стандартні інвалідні візки купити в Україні
Механічні інвалідні візки для дому та вулиці
Важливість придбання інвалідного візка складно переоцінити. Для людей з обмеженими фізичними можливостями інвалідний візок — це, найчастіше, єдиний спосіб відчути «свободу руху» та певну незалежність. З медичної точки зору — це гарантія психологічного комфорту пацієнта й можливість звести до мінімуму фізичні порушення від тривалого перебування в нерухомому стані. На ринку України представлений великий асортимент реабілітаційної техніки, що не може не тішити, але від цього вибір зробити ще складніше.
Навіть найпростіші механічні інвалідні візки у нас на сайті — якісні та ергономічні; підібрані з врахуванням індивідуальних особливостей, вони прослужать довго та виконають свою роль в реабілітаційному процесі. Ціна інвалідного візка часто залежить від комплектації, технічних характеристик й оснащення. Не переплачуйте за непотрібні функції та обирайте краще. Якщо вам потрібно придбати інвалідний візок пасивного типу, ми підберемо потрібну модель, з огляду на рекомендації лікарів та фізичні особливості пацієнта. Вивчіть характеристики прогулянкових та домашніх візків, розставте пріоритети та телефонуйте, щоб проконсультуватися й замовити.
Типи механічних інвалідних візків та їх характеристики
Візок механічного типу з ручним керуванням підходить людям, які здатні частково рухатися, мають порівняно розвинену мускулатуру плечей та рук і хочуть підтримувати свою фізичну форму. Візки купують для ослаблених пацієнтів. Вони оснащені спеціальними підтримуючими пасами та ручками на спинці для того, щоб опікун або медсестра могли штовхати візок та керувати ним.
Усі механічні інвалідні візки оснащені підніжками та підлокітниками. На деяких моделях вони можуть регулюватися за висотою та довжиною, зніматися або відкидатися в сторону для зручності пересаджування у візок. Важливо правильно підібрати тип коліс, з огляду, де буде використовуватися візок частіше.
Бувають кімнатні, прогулянкові та універсальні інвалідні візки. Останні два типи найчастіше оснащуються пневматичними колесами, завдяки чому на них зручно пересуватися навіть по нерівній поверхні. Литі візки більш чутливі до нерівностей дороги, але, водночас, більш зносостійкі, оскільки не вимагають підкачування та не схильні до ризику випадкового проколу. Для ослаблених пацієнтів конструкція візка оснащується додатковим захистом та фіксаторами для тіла.
Інвалідні візки механічного типу мають низку переваг:
- Легкі, завдяки відсутності електродвигуна. Їх легко транспортувати та переносити.
- Простота конструкції. Є складні моделі для дому та вулиці.
- Хороша маневровість. Такий тип візків ідеально підходить для використання в приміщеннях.
- Доступна ціна. У порівнянні з електричними інвалідними візками, механічні коштують значно дешевше.
Ви можете вивчити відгуки про різні моделі, але краще робити вибір, ґрунтуючись на фізичних особливостях пацієнта.
Як обрати механічний інвалідний візок?
Серед найважливіших критеріїв, необхідно виділити розмір візка, ширину та висоту сидіння, спинки, а також розміщення підлокітників й підніжки. Все це підбирається з урахуванням індивідуальних вимог:
- Ширина сидіння мусить бути приблизно на 5 см більше об'єму стегон з урахуванням одягу для прогулянкового варіанту. Якщо ширина підібрана правильно між тазом та стінкою візка легко поміщається долоня або книга з обох сторін..
- Оптимальна глибина сидіння мусить бути на 5-7 см менше відстані від коліна до стегна у сидячому положенні. Зменшити глибину візка можна, використовуючи ортопедичну подушку, яка кріпиться на спинку.
- Висота сидіння приблизно на 5 см більше відстані від п'ят до коліна з урахуванням розміру протипролежневої подушки, якщо пацієнт її використовує.
- Підбирати висоту спинки інвалідного візка необхідно, з огляду на фізичну активність людини. Якщо потрібна мінімальна підтримка тіла, висота спинки мусить бути менше на 10 см, ніж відстань від сидіння до пахв. Низькі спинки не підійдуть пацієнтам, яким потрібна повна підтримка. У таких випадках оптимальна висота мусить відповідати відстані від сидіння до шиї або верхівки голови.
- Визначити рівень, на якому мусять розміщуватися підлокітники можна вимірявши відстань від сидіння до ліктів та додавши 2-3 см.
Перш ніж, обрати візок бажано виміряти всі отвори, щоб переконатися у можливості безперешкодного переміщення. У нашому каталозі є вузькі моделі для невеликих приміщень та візки посиленого типу для людей з надмірною вагою. Для виробництва рами візків використовується високоміцна хромована сталь та алюміній, сидіння і спинка виготовляються зі зносостійкого нейлону, який легко миється для зручності експлуатації. Більшість деталей візків — замінні. Їх можна придбати у нас на сайті в категорії запчастини до візків.
Придбати інвалідний візок в Україні
Останній, але водночас один з найважливіших критеріїв вибору — виробник інвалідного візка. Це ваша гарантія довговічності та якості придбаної продукції. Компанія «ОптоМедПро» пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості, хороший сервіс та широкий асортимент. Продаж здійснюється оптом та в роздріб. Хочете дізнатися більше про переваги нашої продукції? Консультанти з радістю допоможуть вам з вибором. Швидко доставимо ваше замовлення у Київ або інше місто України. Ми цінуємо свою репутацію та контролюємо роботу на кожному етапі.
Багатофункціональний інвалідний візок оптом, який можна придбати зв'язавшись з нашим менеджером або залишивши заявку на обраній моделі. Роздрібна ціна, оптова вартість формується від об’єму та регіону доставки по Україні.